مأوا

سیستم مدیریت هوشمند بنگاه

مأوا حاصل یک تفکر تحول گراستمأوا سامانه هوشمند مدیریت مشاورین املاک کشور تحت وب است که امکانات گسترده ای را برای مشاورین املاک در جهت هوشمند سازی، بهینه سازی کسب کار در اختیار آنان قرار می دهد . شرکت توسعه فناوران طلوع فردا تحت برند مأوا ایده سامانه جامع مدیریت مشاورین املاک کشور را پیاده سازی نموده است


هدف مشترک

یک طرح بازاریابی جامع و سامانه هوشمند مدیریت ، اگر به یک سرویس تبلیغاتی آنلاین یا آفلاین ، یا یک وبسایت منحصر به فرد و یا یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید ، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.


مأوا چیست ؟! دوست دارید از ایده بیشتر بدونید ؟

ایده اولیه از آنجا شکل می گیرد که بسیاری از ما ، روزمره درگیر خرید فروش رهن و اجاره ملک هستیم و در این میان مشتریان شما با مراجعه حضوری به مشاورین املاک و صرف وقت بسیار ، جندین روز جهت پیدا کردن مورد مناسب وقت می گذارند .
مأوا این امکان را برای مشتری فراهم می کند تا بصورت غیر حضوری و آنلاین درخواست خود را به هر کدام از مشاورین املاک که می پسندد ارسال نموده ، پس از تایید درخواست توسط مشاور ، بلافاصله درخواست مشتری بصورت هوشمند با سیستم فایلینگ مشاور املاک تطبیق داده شده و موارد پیدا شده بصورت پیامک به مشتری ارسال می گردد ( اطلاعات شما محفوظ می ماند )
از جمله قابلیت های مأوا بروز بودن آرشیو مشاورین املاک عضو سامانه می باشد به این صورتکه مشتریان به راحتی توسط لینک فایل خود می توانند نسبت به بروز کردن فایل خود اقدام نمایند.
همچنین این سامانه امکان ارتباط آنلاین مشاورین املاک با هم را نیز فراهم می نماید تا در سریعترین زمان ممکن بتوانند با هم تعامل داشته باشند.در پایان این نکته قابل ذکر می باشد که برخلاف کسب و کار های اینترنتی که نقطه مقابل کسب کار های سنتی و دستی هستند و عرصه را برای آنها تنگ می کنند سامانه ما برای تقویت هر چه بیشتر مشاورین املاک در جهت بهینه سازی ، هوشمند سازی ، و سرویس دهی مناسب به مشتری طراحی گردیده است.


چه شیرینی از این بالاتر

میدونستید با تشکیل این تیم بیش از 400 نفر به طور مستقیم مشغول به کار می شوند!


هدف ایجاد اشتغال پایدار ، حمایت از کسب کارهایی که با آمدن فضای مجازی با خطر برشکستگی رو به رو شدن (ایده). انجام پروژه های بزرگ اما بدون سرمایه. اثبات کردن ، علم بهتر است از ثروت.